Informacja dla mieszkańców gminy o włączeniu syreny alarmowej

W związku z przeprowadzeniem treningu systemów alarmowania oraz wczesnego ostrzegania w dniu 12.05.2015 r. (wtorek) w godz.6.00 do 19.00 przeprowadzona będzie głośna próba syren alarmowych, dźwiękiem modulowanym w okresie trzech minut „ogłoszenie alarmu”, ciągłym w okresie trzech min. „ odwołanie alarmu”.
           Dotyczy  miejscowości Błota, Czepielowice, Lubsza, Mąkoszyce, Michałowice, Szydłowice.

Wójt Gminy Lubsza
                                                                                          Bogusław Gąsiorowski